چگونه تغییر رمز مودم وایرلس HUAWEI BM632w

تذکر مهم : برای کانفیگ حتما از کابل شبکه استفاده کنید، از کانفیگ به صورت وایرلس خودداری کنید .

پس از اتصال به مودم با کابل شبکه در Address bar مرور گر خود، آدرس ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ را وارد کنید .
برای ورود به صفحه تنظیمات از شما User name و Password می خواهد . هردوی اینها به طور پیشفرض عبارت admin میباشد. آنرا وارد کنید. (اگر با یوزر و پسورد Admin نتوانستید وارد شوید کلمه user را امتحان کنید.)

از سمت چپ گزینه basic را انتخاب کنید و سپس روی گزینه WLAN کلیک کنید.

سپس از سمت راست، گزینه Security mode را روی WPA-PSK2 قرار دهید

و در قسمت WPA Pre-Shared Key  رمز مورد نظر خودتان را وارد کنید.

و در ادامه دکمه Apply را که در پایین سمت راست قرار دارد کلیک کنید تا تغییرات به مودم شما اعمال شود.

تذکر: در ویندوز 7 و xp بعد از تغییر رمز مودم وایرلس برای اینکه به مودم به صورت وایرلس متصل شوید. باید ابتدا لیست شبکه های وایرلس در سیستم refresh شود و سپس به مودم وایرلس خود connect شوید.

( توضیح: در win7 برای اتصال به مودم وایرلسی که رمز عبور آن را تغییر داده اید، ابتدا باید از قسمت Network and Sharing در قسمت Manage Wireless ابتدا نام مودم وایرلس خود را delete  کنید و سپس صفحه را refresh کنید تا دوباره نام مودم وایرلس خود را ببینید. حال به آن connect کنید و رمز جدید را برای اتصال وارد نمایید.)

 ( توضیح: در ویندوزXP برای اتصال به مودم وایرلسی که رمز عبور آن را تغییر داده اید، منوی start را باز کنید و روی Control Panel کلیک کنید، در صفحه ای که باز می شود، روی Network Connection کلیک کنید و سپس روی کارت شبکه وایرلس خود کلیک کنید و گزینه View available Wireless Network را انتخاب کنید و در صفحه ای که باز می شود گزینه Refresh Network List را انتخاب کنید و پس از refresh شدن نام شبکه های وایرلس، روی نام مودم خود کلیک کنید و دکمه connect را انتخاب کنید و رمز جدید را برای اتصال وارد نمایید.)


برچسب‌ها: تغییر رمز, مودم وایرلس, BM632w
+ نوشته شده توسط در یکشنبه شانزدهم بهمن ۱۳۹۰ و ساعت 16:33 |